Landwirtshafts Simulator 2009

Landwirtshafts Simulator 2009


  • Index
  •  » SKATE
  •  » Regulamin i zasady gry w S.K.A.T.E, To też przeczytaj :)

#1 2009-09-11 20:24:14

xX_DAMI_Xx

Moderator

5552532
Skąd: 3City
Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 288
Punktów :   

Regulamin i zasady gry w S.K.A.T.E, To też przeczytaj :)

Regulamin i zasady mogą się zmienić wraz z trwaniem gry aby ją doskonalić.

Regulamin

1. Triki na filmiku muszą być wykonywane przez osoby toczące pojedynek
2. Jakość filmu powinna pozwolić na rozpoznanie osoby robiącej trik
3. Po wykonaniu triku film powinien trwać jeszcze przynajmniej 3 sekundy ukazując postać która wykonywała trik.W innym wypadku można nie zaliczyć wykonania ewolucji.
4. Nie wolno wykorzystywać tego samego filmiku w kilku pojedynkach !
5. Czas na powtórzenie triku to 3 dni później trik jest nie zaliczony a kolejka przechodzi na osobę która go nie wykonała
6. Jeśli filmik nie spełnia któregoś z punktów należy napisać to w poście w którym toczył się pojedynek dodając, którego punktu dokładnie nie spełnia
7. Tylko osoba zajmująca się działem "Game of S.K.A.T.E" (moderator) ma prawo do unieważnienia lub zatwierdzenia triku na filmiku.
8. Jeśli, któraś z osób biorących udział w pojedynku podda się to obowiązuję to tylko wtedy gdy żadna z osób nie ma więcej literek niż S.K i oznacza to koniec pojedynku bez zysku punktów dla osoby 'wygrywającej' . W przeciwnym wypadku walkower (poddanie się) oznacza, że ktoś nie może lub nie potrafi wykonać danego triku i pojedynek trwa dalej. Ma to zapobiec pewnym nadużyciom.
9. Poddanie się oznacza utratę 10 punktów niezależnie od miejsca w rankingu osób grających

ZASADY

Najlepiej będzie zacząć od tego jak ma wyglądać gra w skate via internet. Wydaje mi się, że najbardziej klarowne będzie pokazanie tego przez przykład:

Mamy temat Henryk vs Viesio w dziale "Game of S.K.A.T.E"
W temacie toczy się pojedynek na triki pomiędzy Henrykiem i Visiem. Wygląda on tak , że Henryk ( w rankingu dwudziesty) wyzwał na pojedynek Viesia (w rankingu pierwszy). Ta pierwsza osoba nie ma tyle punktów co ta druga i dlatego rozpoczyna kolejkę. W ciągu trzech dni Henryk umieszcza filmik gdzie robi kickflipa. Teraz Viesio ma 3 dni na pokazanie jak on robi kicka na forum. No ale jakoś mu nie wychodzi -  otrzymuje pierwszą literkę S - teraz kolejka przechodzi na Viesia i to on pokazuje trick. I tak aż do uzbierania się S.K.A.T.E na koncie Viesia (albo Henryka)

Zbierając w jedno miejsce te wszystkie zasady otrzymujemy mini turtorial jak grać w tą międzykontynętalną ( w końcu odległość nas nie ogranicza ) grę.

1. Kolejkę rozpoczyna osoba która ma mniej punktów w rankingu
1.5 W przypadku gdy dwie osoby mają 0 punktów ( czyli jeszcze nie grały ) rozpoczyna osoba która wyzwała na pojedynek.
2. Po założeniu tematu osoba rozpoczynająca ma 3 dni na umieszczenie swojego filmika przedstawiającego jakiś trik ( zgodny z zasadami 'prawdziwego' S.K.A.T.E`a).
3. Filmik musi być zgodny z regulaminem ( patrz wyżej)
4. Nie liczy sie to czy trik był robiony z 8 schodków czy na flacie przy wolnej jeździe.  Ważne jest to, że udało sie go zrobić.
5. Nie wolno robić trików w miejscu. Aby nie było sytuacji, że ktoś zrobi 3.6 flipa w miejscu i podpisze go sobie " 3.6 fake flip"
6. Kolejka idzie na zmianę niezależnie od tego czy trik był wykonany czy nie. Raz jedna osoba pokazuje trik, druga osoba powtarza go ( lub nie) i kolejka przechodzi na tą drugą osobę.
6. Gramy aż jedna z osób przegra mając 5 literek
7. Osoba która wygrała otrzymuje ilość punktów zgodnie z zasadą ich naliczania



http://www.allegro.pl/item728909173_des … nalna.html    !!!!!!!! MOJA DESKA !!!!!!!!

Offline

 

#2 2009-09-13 15:42:19

xX_DAMI_Xx

Moderator

5552532
Skąd: 3City
Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 288
Punktów :   

Re: Regulamin i zasady gry w S.K.A.T.E, To też przeczytaj :)

Piosałem To Cały Dzień I Mam Nadzieje,Że Się Podoba



http://www.allegro.pl/item728909173_des … nalna.html    !!!!!!!! MOJA DESKA !!!!!!!!

Offline

 

#3 2009-09-13 15:54:58

KUBAA9

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Regulamin i zasady gry w S.K.A.T.E, To też przeczytaj :)

podoba ale zamknij ten wątek

Offline

 
  • Index
  •  » SKATE
  •  » Regulamin i zasady gry w S.K.A.T.E, To też przeczytaj :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamjuzdosc.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.paganlodz.pun.pl www.zarzadzanieumcs.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl